Zmiany w strukturze organizacyjnej KYB Europe Aftermarket

KYB Europe Aftermarket ogłosił zmiany w strukturze zarządzania. Zmiany są następstwem powołania nowego Wiceprezesa Tetsunosuke Nagasawa, który powrócił  do KYB Europe Aftermarket po długoletnim i owocnym zarządzaniu KYB Russia.

 

„Nowa struktura pozwala na wspólne i szybkie podejmowanie decyzji”, wyjaśnia T. Nagasawa, „zastąpienie poprzedniej struktury organizacyjnej opartej o wewnętrzną regionalizację podyktowane jest zmianami w funkcjonowaniu europejskiego rynku części zamiennych, który rozwija się ponad granicami państw. Nasza struktura musi również elastycznie reagować i dostosować się do tych trendów.”

 

Juan Carlos Diez, dawniej Dyrektor regionu Południe, obejmujący obecnie stanowisko Dyrektora ds. sprzedaży w Europie, pracuje w KYB od 2002 roku. Na nowym stanowisku będzie odpowiedzialny za działania sprzedażowe w Europie. „Konsolidacja europejskiego rynku części zamiennych dała naszm klientom szansę rozwoju i pozwoliła im stać się dużymi, międzynarodowymi firmami funkcjonującymi w strukturach grup zakupowych” mówi JC Diez, „nowa struktura KYB Europe Aftermarket umożliwia nam bardziej elastyczną współpracę z klientami na poziomie międzynarodowym. Bezpośrednia współpraca Dyrektorów i Managerów z dziewięciu oddziałów KYB Europe zapewni nam szczegółową analizę rynku, tak aby nic nie umknęło naszej uwadze i aby obsługa klienta była na jak najwyższym poziome.”

 

Powołano również nowe osoby na stanowiska Dyrektora ds. rozwoju biznesu i Dyrektora ds. kluczowych klientów. Stanowiska te obejmą odpowiednio Radosław Pałka, dawniej Dyrektor regionu Wschód, i Andrew Marpole, dawniej Dyrektor regionu Północ. Radosław Pałka pracuje w KYB od 1999 roku. Jego nowy zakres obowiązków będzie polegał na nawiązywaniu i budowaniu relacji z nowymi klientami. Działanie, w którym ma duże doświadczenie, po rozwinięciu regionu wschodniego KYB Europe do pozycji lidera rynku. Andrew Marpole jest związany z firmą od 2003 roku, będzie on teraz odpowiedzialny za zarządzanie i nadzorowanie kluczowych klientów KYB Europe Aftermarket, pomagając w rozwijaniu strategii sprzedaży i marketingu oraz koordynując współpracę z kluczowymi klientami w każdym z dziewięciu oddziałów KYB.

 

Natomiast Chris Flood, były Dyrektor operacyjny w Wielkiej Brytanii, obejmie stanowisko Kierownika ds. logistyki w Europie. Chris Flood przez ponad 10 lat  skutecznie zarządzał magazynem w Wielkiej Brytanii i jego wieloletnie doświadczenie pomoże w skutecznym zarzadzaniu pięcioma europejskimi magazynami KYB.

 

„Cieszę się, ponieważ nowa struktura nie tylko pozwala nam poprawić możliwości działania zarówno na poziomie europejskim, jak i lokalnym, ale także przenosi wysoko wykwalifikowanych pracowników do obszarów działalności, które są kompatybilne z ich doświadczeniem”, wyjaśnia Nagasawa, „reorganizacja naszych pracowników oznacza, że możemy zacząć doskonalenie od dzisiaj, bez konieczności poświęcania czasu na ich wdrożenie. Nowa struktura pozwoli nam na wprowadzenie ulepszeń w zakresie obsługi klienta i logistyki, co dodatkowo wzmocni wizerunek KYB na europejskim rynku części zamiennych”.