SUKCES APLIKACJI KYB

Nowa mobilna aplikacja KYB Suspension Solutions, którą wprowadzono pod koniec listopada ub. roku została pobrana już przez ponad tysiąc użytkowników!

Aplikacja spełnia dwie funkcje. Pomaga mechanikom uświadomić klientów o konieczności wymiany zużytych, bądź uszkodzonych elementów zawieszenia – jako kluczowych dla bezpieczeństwa i komfortu jazdy. Mechanik za pośrednictwem aplikacji przesyła kierowcy wiadomość tekstową z informacją o zidentyfikowanych uszkodzeniach w układzie zawieszenia jego pojazdu, oraz elementach zakwalifikowanych do wymiany. Dodatkowo wraz z informacjami przesyła linki do filmów, przedstawiających zagrożenie i ryzyko związane z eksploatacją zużytych amortyzatorów, sprężyn zawieszenia oraz elementów montażowych.

Druga część aplikacji przedstawia kompletną naprawę, którą warsztat przeprowadził w pojeździe klienta. Za jej pośrednictwem można wysłać bezpłatną wiadomość tekstową do kierowcy wraz z załączonymi zdjęciami zarówno przed jak i po wykonaniu usługi.

Dostępna jest do poprania bezpłatnie w sklepie App Store i Google Play dla mechaników w 28 krajach Europy.

„Aplikacja pomaga zwrócić uwagę kierowcom, iż stan techniczny takich elementów zawieszenia jak: amortyzatory, sprężyny zawieszenia, zestawy montażowe i zestawy osłonowo-ochronne ma kluczowy wpływ na bezpieczeństwo i komfort jazdy” – podsumował Jordan Day, KYB Europe Marketing Manager.