Nowe biuro Przedstawicielstwa KYB w Rumunii

KYB Europe otworzyło nowe biuro w Rumunii, które odpowiedzialne jest za koordynację działań marketingowo – promocyjnych na terenie takich krajów jak: Rumunia, Węgry, Bułgaria, Serbia, Chorwacja, Słowenia, Bośnia i Hercegowina, Albania, Montenegro, Macedonia i Kosowo. Powyższe rynki stanowią duży potencjał dla rozwoju KYB, a nowe biuro znacznie przyczyni się do poprawy komunikacji i jakości obsługi klienta.

Stanowisko Dyrektora Przedstawicielstwa objęła Marcela Matuszka, pracująca w KYB Europe GmbH od 2009 roku. Dodatkowo zespół uzupełniają dwie osoby odpowiadające m.in. za wsparcie produktowe i marketingowe.

„Otwarcie nowego biura KYB Europe stanowi kolejny, ważny etap, będący elementem długofalowej strategii rozwoju firmy aspirującej do miana dostawcy numer jeden w całej Europie” – podsumował Prezez KYB Europe S. Hayashi.

KYB jest największym na świecie dostawcą amortyzatorów jako oryginalnego wyposażenia dla producentów samochodów, m.in. Audi-VW Group, Forda, Mitsubishi, PSA, Renault, BMW, Nissana i Toyoty. Co czwarty samochód na świecie, który opuszcza linię produkcyjną, jest wyposażony w oryginalne amortyzatory KYB.

Dodatkowo, KYB Europe dostarcza na rynek części zamiennych kompletną ofertę sprężyn KYB K-Flex oraz zestawów montażowych górnego mocowania KYB SMK i zestawów ochronnych KYB PK.