Nowa edycja katalogu KYB 2011 – Sprężyny

W październiku 2010 ukazała się nowa edycja katalogu sprężyn zawieszenia KYB K-Flex przedstawiającego informacje o zastosowaniach produktów KYB przeznaczonych na rynek wtórny.

Katalog KYB 2011 – Sprężyny zawieszenia KYB K-Flex zawiera bogatą ofertę sprężyn zawieszenia do samochodów osobowych i dostawczych. Nowa edycja katalogu została wzbogacona o aplikacje wcześniej dostępne tylko na rynku w Wielkiej Brytanii. Łącznie oferta KYB składa się z ponad 2 100 części zamiennych sprężyn zawieszenia KYB K-Flex.

Od wydania pierwszej edycji katalogu sprężyn zawieszenia KYB K-Flex w 2002 roku KYB Europe systematycznie wprowadza nowe aplikacje. W katalogu można znaleźć sprężyny do modeli m.in.: Fiat 500, Fiat Grande Punto, Ford Transit Connect, Opel Astra i Vectra z usportowionym zawieszeniem, Peugeot 207, Seat Toledo III, VW Golf PLUS, VW Passat V oraz Volvo V50.

Nowy asortyment stanowi części zamienne dla ponad 4 milionw pojazdów z rynku europejskiego. W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie KYB, jako jedyny na rynku części zamiennych, oferuje zarówno sprężyny z drutu o zmiennej średnicy typu mini block (dzięki takiej konstrukcji podczas ugięcia kolejne zwoje sprężyny nie stykają się ze sobą gwarantując bezgłośną pracę) jak również odpowiedniki o stałej średnicy zwoju. Katalog zawiera bogatą ofertę sprężyn zawieszenia KYB K-Flex, wliczając dużą liczbę sprężyn dostosowanych do eksploatacji w trudnych warunkach (heavy duty).

Katalog KYB 2011 sprężyny zawieszenia KYB K-Flex można pobrać w formacie PDF ze strony internetowej: www.kyb-europe.com, dostępny jest również w elektronicznej bazie katalogów TecDoc.