Nowa edycja katalogu KYB 2010 Amortyzatory

KYB Europe wydał nową edycję katalogu amortyzatorów, zawierającego informacje o zastosowaniach produktów KYB oraz prezentującego listę nowych referencji na rok 2010.

Katalog przedstawia aktualną ofertę KYB, poszerzoną o 168 nowych aplikacji, mających zastosowanie zarówno w samochodach osobowych jak i dostawczych. Nowy asortyment może być wykorzystany do wymiany amortyzatorów w ponad 10 milionach pojazdów poruszających się po europejskich drogach. Specjaliści z zakresu napraw zawieszeń znajdą w katalogu produkty do modeli m.in.: BMW Seria 1 i Seria 3, Chevrolet Lacetti, Fiat 500 i Grande Punto, Mercedes Vito i Sprinter czy Renault Laguna III oraz najnowsze Twingo.

Oprócz amortyzatorów, katalog zawiera ponad dwukrotnie rozszerzoną ofertę zestawów montażowych KYB SMK, mających zastosowanie w prawie 450 kolejnych modelach pojazdów, zapewniając optymalne pokrycie parku samochodowego. Cechą nowej oferty jest szeroki asortyment do naprawy tylnego zawieszenia oraz zestawy naprawcze do aut japońskich i koreańskich. KYB SMK gwarantują bezpieczną, prawidłową pracę całego układu zawieszenia oraz wpływają na żywotność amortyzatorów KYB.

Oferta katalogowa ułożona w porządku alfabetycznym zapewnia ponad 99 dostępność amortyzatorów do samochodów wytwarzanych przez 78 producentów. Dodatkową zaletą edycji 2010 są zamieszczone w końcowej części katalogu szczegółowe zdjęcia elementów zestawów montażowych KYB PK i KYB SMK.

W celu redukcji negatywnego wpływu na środowisko naturalne, katalogi KYB drukowane są na papierze pozyskiwanym w procesie recyklingu.

Katalog został rwnież udostępniony do pobrania w formacie PDF na stronie internetowej KYB Europe.