GAUI Dostawca Roku

Po raz kolejny z rzędu KYB Europe został wyróżniony podczas rozdania prestiżowych nagród Dostawca Roku przez Grupę Auto Union International (GAUI).

Partnerzy GAUI w całej Europie poddali ocenie każdego ze swoich dostawców pod kątem następujących kryteriów: jakości produktu, szerokości asortymentu i dostępności produktu oraz jakości dostaw. W rezultacie KYB Europe przyznano wysokie, drugie miejsce.

Hajime Sato, prezes KYB Europe skomentował: Jesteśmy zadowoleni z otrzymania tej nagrody od GAUI jednego z naszych partnerów biznesowych. Naszym celem jest dostarczanie klientom najwyższej jakości produktów i usług, dlatego jesteśmy wdzięczni, że nasza praca została doceniona.

Srebrną statuetkę wręczył Hans Eisner, Prezes i CEO GAUI, ktróy powiedział: Cieszy mnie fakt, że GAUI po raz drugi z rzędu nagrodził pracę KYB oraz mam nadzieję na dalszy rozwój wspłópracy.

Co czwarty samochód wyprodukowany na świecie korzysta z amortyzatorów KYB jako oryginalnego wyposażenia, co sprawia, że KYB jest największym dostawcą amortyzatorów na rynek części pierwszego montażu fabrycznego (OE).