KYB jača podršku distributerima

Katalog TecDoc został uzupełniony o bazę dostępnych filmów instruktażowych KYB. Podczas wyszukiwania danej referencji w informacjach o produkcie pojawi się również film montażowy, o ile jest dostępny dla wybranej części. Filmovi korak po korak prikazuju postupak montaže kod vozila u kojima je zamjena amortizera teška ili netipična. Szeroka oferta filmów instruktażowych KYB możliwa jest do obejrzenia również na kanale YouTube (KYBEurope) oraz na stronie internetowej www.kyb-europe.com w zakładce „Wsparcie technicze”.

KYB Europe radi i na povezivanju dodatnih informacija kako bi se distributerima još više olakšao izbor odgovarajućeg dijela i pristup konkretnim informacijama o odabranom proizvodu. Jordan Day, Manager za marketing KYB Europe Aftermarket, objašnjava: “Neprekidno radimo na novim rješenjima za podršku našim distributerima i klijentima radionica kako bi se olakšala identifikacija i montaža elemenata ovjesa”.

KYB Europe posiada status dostawcy grupy A dla TecAlliance. Dedykowany zespół specjalistów pracuje nad tym, by dane katalogowe KYB były zawsze aktualne i dokładne. Aby móc otrzymać status dostawcy klasy A należy zagwarantować zgodność opisów produktów z normami TecAlliance w co najmniej 99%. KYB Europe utrzymuje ten status nieprzerwanie już od kilku lat.