Nový PDF Katalog2022

KYB Představila nejnovější evropské katalogy pro tlumiče a vinuté pružiny – kompletní sortiment KYB a také podrobnosti o všech nových aplikacích pro rok 2022. Katalogy jsou ve formátu PDF, které jsou k dispozici ke stažení na webu KYB Europe . Katalogy jsou k dispozici v několika evropských jazycích.

Nové katalogy obsahují více než 250 nových tlumičů a téměř 600 nových čísel dílů vinutých pružin, které zahrnují aplikace pro osobní a lehká užitková vozidla (LCV). Zahrnuty jsou také aplikace pro montážní sady, stejně jako zcela nové aplikace ochranných sad. Všechny nové přírůstky dohromady poskytují pokrytí pro desítky milionů vozidel v celé Evropě.

Nejaktuálnější nabídka sortimentu od KYB je vždy k dispozici online prostřednictvím TecDocu. Tento elektronický katalog je k dispozici v zóně podpory na adrese www.kyb-europe.com. KYB Europe si drží status dodavatele A-třídy pro TecDoc již řadu let a byla jednou z prvních společností na trhu s náhradními díly, která se loni stala Premier Data Supplier, což je nový zlatý standard v kvalitě dat v TecDocu.

Online katalog také obsahuje odkazy na naše montážní videa, a také nabízí největší rozsah obrázků v 360° pro tlumiče. Tyto obrázky lze přiblížit a otočit, aby to zákazníkovi pomohlo vybrat správné číslo dílu hned napoprvé, čímž se eliminuje možnost vybrání špatného dílu.