Nový katalog KYB pro rok 2010

KYB vydala nový katalog tlumičů pérování, jenž obsahuje kompletní sortiment KYB, a také plno nových aplikací pro rok 2010.

V katalogu nalezneme 168 nových referencí, které jsou v pěti výrobních řadách tlumičů, včetně nových aplikací pro osobní vozidla, dodávková vozidla a lehká nákladní vozidla. Tento nový katalog pokrývá neuvěřitelných 10mil. vozidel napříč evropským vozovým parkem. Katalog zahrnuje např.: BMW řady 1, Fiat Grande Punto, nový Ford Mondeo, Iveco range, Mercedes M-class, Renault Laguna III a také nové Twingo.

Proti starému katalogu je zde více jak dvojnásobná nabídka uložení tlumičů, jedná se celkem o 450 nových referencí. Sada uložení výrazně zvyšuje životnost tlumiče a je snadné její výměnu provézt spolu s výměnou tlumiče.

Přesně 78 výrobců vozidel je uvedených v katalogu tlumičů KYB,a to je 99% pokrytí celého vozového parku. Pro snadnější orientaci jsou výrobci seřazeni abecedně. Obrázkový seznam komponent zavěšení je k dispozici v zadní části katalogu.

V důslednu zmírnění negativního vlivu na životní prostředí, je KYB katalog tištěn na recyklovatelném papíře. Katalog je rovněž k dispozici ke stažení ve formátu PDF na stránkách KYB Europe.

KYB doporučuje výměnu tlumičů pérování vždy v páru, tak aby vozidlo mělo stabilní jízdní vlastnosti požadované výrobcem.