KYB představuje obrázky v pohledu 360 stupňů

KYB Europe GmbH oddělení prodeje náhradních dílů představilo ambiciózní projekt obrázků  sortimentu zboží, kdy bude možné výrobek prohlížet ve 360 stupních. Obrázky byli k vidění na veletrhu Automechanika ve Frankfurtu nad Mohanem.

Začínalo se s obrázkama vzpěr Macpherson, kde je pořízeno více než 1700 obrázků různých referencí. Obrázky je možné kompletně otáčet a uživatel může zvětšovat konkrétní detail. Tyto detailní obrázky zcela jistě pomůžou s identifikací a výběrem vhodného výrobku pro dané vozidlo,  a tím pádem se zvýší efektivita objednávacího procesu.

Obrázky ve 2D jsou již dostupné v TecDoc katalogu pro více než 5600 referencí napříč celým sortimentem. Až bude mít TecDoc dostatečnou kapacitu, tak se zde 3D obrázky objeví také. Během příštích několika týdnů budou 3D obrázky dostupné též na webových stránkách KYB Europe.

Již několik posledních let, KYB usilovně pracuje na podpoře automechaniků a distributorů s cílem ulehčit jim jejich život. Jordan Day, Marketing Manager pro KYB Europe Aftermarket, vysvětluje “Máme velmi dobré ohlasy na náš inovativní nástroj podpory mechanikům, jenž jsme nyní vytvořili. Navíc máme více ambiciózních plánů do budoucna”.

Rádi bychom věděli Váš názor na současné nástroje podpory, aby Vám co nejvíce sloužili při každodenní práci. Nebojte se nám sdělit nějaké podměty jako např. vozidla, kde je problematická výměna tlumičů, pružin a podobně. – kontakt pr@kyb-europe.com