KYB Europe představuje nové funkce v aplikaci KYB Suspension Solutions

KYB právě představuje update nové verze její populární mobilní aplikace Suspension Solutions. Aplikace nyní poskytne podrobné, konkrétní technické poradenství pro ohledně výměna komponentů závěsu kola a to zcela zdarma. Mechanik může buď zadat značku a model vozidla, číslo VIN nebo rovnou zadat registrační značku vozidla (v současné době je k dispozici pouze v některých zemích) a zobrazí se požadovaná čísla dílů KYB a podrobný technický bulletin pro danou výměnu. Bulletin obsahuje ilustrovaného průvodce krok za krokem pro danou práci a také ukáže potřebné technické vybavení (příslušný utahovací moment) a odhadovaný čas výměny. Pokud je pro tento odkaz k dispozici KYB montážní video, bude rovněž k dispozici.

„Tušili jsme, že tato funkce je dalším vývojovým krokem pro naši KYB aplikaci,“ vysvětluje Jordan Day, marketingový manažer společnosti KYB Europe Aftermarket. „Aplikace je nyní účinným pomocníkem při všech činnostech při výměně komponentů závěsu kola zejména každý uvítá pomoc při výběru vhodných dílů na dané vozidlo. Jsme velmi spokojeni s touto novou funkcí a věříme, že to pomůže zákazníkům KYB v celé Evropě.“

Tato nejnovější funkce je odpovědí na náš další zákaznický průzkum mezi evropskými automechaniky a také rozhovory s oddělením pro řízení produktů KYB Europe. Zvýraznění požadovaných nástrojů pro výměnu umožní mechanikovi se správně připravit se na práci            a požadované nastavení utahovacího momentu sníží riziko poškození komponentů. Zahrnutí přibližného času výměny jistě pomůže při plánování zakázek na dílně.

KYB aplikace je určena nejen pro autoservisy ale i pro prodejce náhradních dílů. V současné době byla stažena více než 7000 krát v celé Evropě. Aplikace má dva zcela originální části, které jsou spojeny s novými montážními pokyny. První část umožňuje technikovi navrhnout vhodnou opravu, jenž dokáže nabídnout pro motoristovi. Technik pomocí návodu vyhodnotí vozidlo díky několika příznakům poškození komponent závěsu kola a pomocí přiložené fotky reálného stavu vytvoří záznam, jenž pak pošle s textem zákazníkovi. Součástí této zprávy-reportu je také telefonní číslo na dílny a zákazník se pak snadno objedná na výměnu, popřípadě si sjedná náhradní vozidlo (zákazníci využívají stále častěji). Druhá funkce umožňuje technikovi pořizovat fotografie „před a po“ provedené práci. Zákazník dostane informaci ohledně provedené opravy. To vše zcela zdarma.

Aplikace KYB Suspension Solutions je zcela zdarma ke stažení a je k dispozici ve 20 evropských jazycích a plně uživatelsky přizpůsobitelná, takže všechny zprávy, které jsou rozeslány, obsahují název vaší dílny, kontaktní číslo a logo. Pro ty, kteří si již aplikaci stáhli ji lze jednoduše aktualizovat a tím pádem přidat nové montážní instrukce funkce. Aplikace, je dnes k dispozici z App Store a Google Play.