KYB bude vystavovat na automechanice ve frankfurtu

KYB Europe Aftermarket bude vystavovat na veletrhu Automechanika in Frankfurtu nad Mohanem, jenž se bude konat v termínu 11-15. září. Jeden z předních světových výrobců odpružení podvozků vozidel bude vystavovat na stánku E31 v hale 4.

KYB zaměstnanci cestující z celé Evropy, ale i z Japonska a Ameriky by chtěli omezit ekologický dopad, který tato velká automotive událost má. S přihlédnutím k letům, jízdě autem, výrobě stánku, přípravě jídel, nápojů a také ubytování bylo vyprodukováno velké množství CO2 (přesná hodnota byla spočítána odborníky). Aby to KYB vykompenzovalo, přispělo k ekologické charitě a na jejich práci v boji proti změně klimatu. To je součást globálního závazku společnosti KYB vůči sociální odpovědnosti podniků.

Během Automechaniky představí KYB své rostoucí portfolio různých podpůrných nástrojů, které jsou zaměřené na pomoc automechanikům pracujícím s výrobky KYB. Patří sem např. nová aplikace KYB Suspension Solutions, která má některé nové dodatky, jenž budou ukázány na výstavě. Navštivte náš stánek a zjistěte více!

Jordan Day, Marketingový Manager pro KYB Europe Aftermarket vysvětluje: “KYB pevně věří, že technické školení a podpora je klíčová pro úspěch jejích zákazníků. KYB pokračuje v rozvíjení nástrojů podpory automechaniků a veletrh Automechanika je vhodnou příležitostí pro jejich ukázku. Je zde také velká příležitost setkání se s lidmi s různých konců světa a probrat jejich potřeby a zjistit jejich zpětné vazby. Díky tomu jsme schopni neustále zlepšovat náš program Suspension Solutions.”

Program Suspension Solutions také obsahuje fotografie ve 360 stupních, montážní videa, rady pro správnou montáž dostupné skrze QR kód na krabici výrobků a také online technickou podporu.