Ši privatumo politika apibūdina, kaip mes apdorojame jūsų asmeninius duomenis, kai lankotės mūsų svetainėje.

1. Kas yra asmeniniai duomenys?

Asmeniniai duomenys yra visa informacija, susijusi su identifikuojamu ar galimu identifikuoti fiziniu asmeniu. Tai gali būti duomenys, kurie gali būti susiję asmeniškai su jumis, pavyzdžiui, vardai, adresai, el. pašto adresai ar naudotojo elgsena.

2. Duomenų kontrolierius

Duomenų kontrolierius pagal Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (BDAR) 4 str. 7 yra „KYB Europe GmbH“, Margaretha-Ley-Ring 2, 85609 Aschheim, Germany, data.protection@kyb-europe.com

3. Kokius asmeninius duomenis mes renkame?

Mūsų svetainė yra tik informacinė. Susidomėję naudotojai gali susipažinti su mūsų įmone, mūsų produktais ir paslaugomis. Mūsų renkami duomenys ir informacija yra kategorizuojama taip:

Automatiškai renkami duomenys: Kai prieinate ir naudojate mūsų svetainę, mes automatiškai renkame informaciją, įskaitant asmeninius duomenis, kokias technologijas mes naudojame ir informaciją apie tai, kaip naudojate juos ir mūsų svetainę.

 • Registravimo failai ir prietaiso informacija: Registravimo failuose yra duomenų, kuriuos jūsų naršyklė automatiškai persiunčia į mūsų tinklo serverį. Šiuose regsitravimo failuose yra informacija apie
  • jūsų ID adresą;
  • tužklausos datą ir laiką;
  • nurodytą URL (konkretų tinklalapį);
  • prieigos būseną / HTTP būsenos kodą;
  • persiųstų duomenų aplimtį;
  • nukreipiančios svetainės URL;
  • naršyklės tipą ir naršyklės kalbos nustatymus.
 • Slapukai / švyturėliai: Mes naudojame slapukus ir tinklo švyturėlius ir taip pat leidžiame mūsų verslo partneriams naudoti šias sekimo technologijas mūsų svetainėje. Slapukai yra maži informacijos failai, kuriuos jūsų naršyklė automatiškai išsaugo jūsų prietaiso atmintyje. Slapukuose yra įvairių duomenų, tokių kaip informaciją apie svetaines, kuriose lankotės, puslapių peržiūros dažnumą ir veiksmus, kurių imatės mūsų svetainėje. Šie duomenys yra anonimizuoti, todėl konkrečiai su kokiu nors naudotoju jų susieti neįmanoma. Daugiau informacijos apie slapukus, kuriuos mes naudojame, ir kaip mes naudojame šias technologijas, skaitykite mūsų Slapukų politikoje..

Jūsų teikiami duomenys ir informacija: Jei su mumis susisiekiate dėl bendrųjų klausimų apie mūsų įmonę ir mūsų produktus arba rašote mums tuo atveju, jei su produktais kilo problemų, mes išsaugosime ir apdorosime jūsų asmeninius duomenis, persiųstus kartu su užklausa. Kokią informaciją ir duomenis mums pateikiate, galite nuspręsti patys. Tačiau mes pasiliekame teisę atmesti tokias užklausas, kuriose nėra minimalios informacijos apie jūsų tapatybę. Jei reikės, mes susisieksime su jumis ir paprašysime papildomų duomenų ir informacijos, kad galėtumėme tinkamai apdoroti jūsų užklausą.

4. Kaip mes naudojame iš jūsų surinktus duomenis? Kokiu juridiniu pagrindu mes juos naudojame?

Mes naudojame, saugome ir apdorojame informaciją apie jus, įskaitant asmeninius duomenis, šiais tikslais ir šiuo juridiniu pagrindu:

Informacijos tiekimas, tobulinimas, svetainės kūrimas ir saugumo užtikrinimas: Pagal registracijos failus mes suteikiame jums prieigą prie svetainės, įskaitant jos funkcijas. Mes taip pat naudojame informaciją ir duomenis optimizuoti mūsų svetainę ir užtikrinti mūsų IT sistemų saugumą. Šiam tikslui jūsų IP adresas turi būti saugomas viso seanso metu.

Mes registracijos failus naudojame kaip mūsų teisėtų interesų dalį, siekdami užtikrinti nuolatinį svetainės prieinamumą ir tobulinimą. Registracijos failų naudojimo juridinis pagrindas yra BDAR 6 (1) str.

Analizė: Slapukų generuojamą informaciją ir duomenis mes naudojame analizuoti mūsų svetainės naudojimą. Taip mes galime daugiau sužinoti apie tai, kiek žmonių lankosi svetainėje, jų elgseną, buvimo svetainėje trukmę, bei daryti išvadas apie tai, kuris mūsų svetainės turinys yra įdomesnis, o kuris – mažiau įdomus lankytojams. Mes galime į tai atsižvelgti ateityje diegdami atnaujinimus ir perkurdami savo svetainę.

Mes turime teisėtą pagrindą analizuoti naudojimąsi mūsų svetainėmis. Tai vienintelis būdas, kuriuo galime sužinoti, kaip ir ar mūsų svetainė atitinka naudotojų interesus, ir mes taip galime geriau planuoti ir naudoti savo turimus išteklius. Slapukų naudojimo analizei juridinis pagrindas yra BDAR 6 (1) str. 

Rinkodara ir reklama: Mes taip pat naudojame duomenis iš slapukų ir tinklo švyturėlių reklamos tikslais, pavyzdžiui, rodyti reklamas mūsų svetainėje ir trečiųjų šalių svetainėse. Duomenys gali teikti informacijos apie tai, kaip jūs naršote internete ir kokios reklamos jus ypač sudomino, nes ant jų spustelėjote. Tai leidžia mūsų reklamos partneriams kur kas veiksmingiau pritaikyti reklamas tikslinėms grupėms ir teikti informacijas pagal jūsų interesus ir domėjimosi sritis.

Mes turime teisėtą pagrindą naudotis jūsų duomenimis savo rinkodaros ir reklamos veiklos kontekste, nes norėtumėme jums pasiūlyti mūsų produktus ir / arba produktus, kurie galėtų jus sudominti. Mes taip pat naudojame duomenis, surinktus slapukų, kad suprastumėme, kiek veiksmingos yra mūsų reklaminės kampanijos, tai mums padeda planuoti savo reklaminę veiklą ir jos biudžetą. Slapukų naudojimo analizei juridinis pagrindas yra BDAR 6 (1) str.

Komunikacija: Mes naudojame duomenis, kurių iš jūsų prašome arba kuriuos mums pateikiate kartu su savo užklausa, kai su mumis susisiekiate, kad galėtumėme atsakyti į jūsų užklausą kuo greičiau ir veiksmingiau.

Jūsų duomenų naudojimas bendrauti su jumis atitinka mūsų teisėtus interesus pagal BDAR 6 (1) str. Kiek tai yra susiję su konkrečia užklausa apie mūsų produktus, ypač tuo atveju, jei pateikiamas užsakymas, jūsų duomenis reikia naudoti, kad galėtumėme įvykdyti savo sutartinius įsipareigojimus ir / arba priešsutartines priemones pagal jūsų užsakymą pagal BDAR 6 (1) str.

5. Ar duomenimis ir informacija apie mane bus dalinamasi su kitais?

Mes dirbame su įvairiais paslaugų tiekėjais, kad mūsų svetainė veiktų tinkamai ir atitiktų nurodytus tikslus, t. y., pateikti ir vizualizuoti mūsų svetaines ir atlikti rinkodaros ir reklamnnius veiksmus. Mūsų svetainėse yra įtraukiami tokie produktai, apie kuriuos mes jus informuojame pagal tai, kokią informaciją turime patys:

 • „Google“ produktai Savo svetainėse mes integruojame produktus, pristatomus „Google, LLC“, 1600 Amphitheatre Pkwy, Mountain View, CA 94043, USA (JAV). „Google“ renka ir kaupia informaciją naudodama slapukus, kurie automatiškai įrašomi į jūsų kompiuterį (nuostatas dėl slapukų žr. aukščiau). Tai yra tokie produktai:
 • „Google Analytics“:: Jau aukščiau minėtiems analizės tikslams mes naudojame „Google“ analizių paslaugą „Google Analytics“. „Google Analytics“ yra analizėms skirtas įrankis, kuris mums teikia informaciją apie naudojimąsi svetaine. Šiam tikslui mes arba „Google“ įrašome slapukus jūsų kompiuteryje, kuriuose fiksuojama jūsų elgsena mūsų svetainėje ir informacija persiunčiama į „Google“. Šiuos duomenis „Google“ naudoja rengti mūsų svetainės naudojimo analizės ataskaitas. „Google“ taip pat gali persiųsti šią informaciją trečiosioms šalims, jei tai privalėtų padaryti pagal įstatymus arba jei tokios rečiosios šalys apdoroja duomenis „Google“ vardu. Mes suaktyvinome „Google Analytics“ IP anonimizavimo funkciją. Prieš persiunčiant į „Google“ serverius JAV, jūsų IP adresas „Google“ bus sutrumpintas Europos Sąjungos šalies narės teritorijoje arba kitoje EEZ priklausančios šalies teritorijoje. Dėl to adreso tampa nebeįmanoma atsekti. Tiktai išskirtiniais atvejais į „Google“ serverį JAV yra persiunčiamas pilnas IP adresas, kuris ten yra sutrumpinamas. Daugiau informacijos apie „Google Analytics“ ieškokite svetainėje http://www.google.com/intl/de/analytics/learn/privacy.html.
 • „Google Maps“: Kad galėtume Jums nurodyti kelią iki mūsų artimiausios būstinės ir norėdami padėti Jums susiplanuoti maršrutą vykstant į mūsų filialus, savo interneto svetainėje naudojame „Google Maps“ žemėlapius. Kiekvieną kartą, kai atsidarote mūsų svetainės langus, kuriuose yra „Google Maps“ žemėlapių, Google renka, apdoroja ir naudoja Jūsų su šiuo prisijungimu susijusią informaciją, t. y. Jūsų prisijungimo datą ir laiką, Jūsų IP adresą ir adresą, kurį nurodote planuodami maršrutą. Dėl to prieš pradedant Jūsų duomenis naudoti „Google“ sistemoje pagal Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (GDPR) 6 (1)(a) straipsnį prašome Jūsų sutikimo tam. Daugiau informacijos apie „Google“ renkamus duomenis galite rasti „Google“ privatumo politikoje. Čia Jūs taip pat galite keisti ir pasirinkti asmeninių duomenų apsaugos nustatymus duomenų apsaugos centre. Išsamų aprašymą, kaip valdyti savo duomenis, susijusius su „Google“ produktais, rasite adresu https://support.google.com/accounts/topic/7188671?hl=en&ref_topic=3382254.
 • „Google Youtube“: TKaip mūsų įmonės ir mūsų veiklos procesų pavyzdžių iliustracijas mes naudojame vaizdo įrašus, kurie į mūsų svetainę integruojami iš „YouTube, LLC“, 901 Cherry Ave., 94066 San Bruno, CA, USA (JAV), „Google“ priklausančios kompanijos. Kai apsilankote svetainėje, kurioje yra „YouTube“ vaizdo įrašas, „YouTube“ įrašys slapukus jūsų prietaise. Per šiuos slapukus „YouTube“ renka informaciją apie jūsų apsilankymus mūsų svetainėse ir tai, ar vaizdo įrašą peržiūrėjote. Atkreipkite dėmesį į tai, kad mes įterpiame vaizdo įrašus su suaktyvintu „išplėstiniu duomenų apsaugos režimu“. Tai reiškia, kad „YouTube“ nesidalins informacija su kitomis „Google“ tarnybomis, ypač ne per savo reklamos tinklą „DoubleClick“. Tačiau „YouTube“ gali taip pat šią informaciją priskirti jūsų nario paskyrai, jei esate „YoTube“ narys ir easte prisiregistravę prie savo narystės paskyros. Jūs galite neleisti „YouTube“ susieti informacijos su jūso nario paskyra atsijungdami nuo savo nario paskyros prieš apsilankymą mūsų svetainėje. Daugiau informacijos apie „YouTube“ duomenų apsaugą rasite svetainėje https://www.youtube.com/static?template=privacy_guidelines
 • „StatusCake“: Mes naudojame programą „StatusCake“, kurią sukūrė „TrafficCake Limited“, Third Floor, 12 East Passage, London EC1A 7LP, United Kingdom (Jungtinė Karalystė). „StatusCake“ yra stebėjimo tarnyba, kuri stebi savo komponentų naudojimą ir elgseną, kad būtų galima gerinti veikimą, naudojimą, priežiūrą bei trikčių diagnostiką. Šiam tikslui „StatusCake“ įrašo slapukus jūsų kompiuteryje, kurie registruoja jūsų naudojimąsi mūsų svetaine. Daugiau informacijos apie „StatusCake“ duomenų apsaugą rasite svetainėje: https://www.statuscake.com/privacy-policy/
 • „WordFence“: Mes naudojame programą „WordFence“, kurią sukūrė „Defiant, Inc.“, 800 5th Ave., Suite 4100, Seattle, WA 98104, USA (JAV). „WordFence“ yra svetainės apsaugos tarnyba, kuri tvarko tinklo srautus, siekdama užtikrinti maksimalią apsaugą ir užblokuoti bandomas įvykdyti kenkėjiškas atakas. Šiam tikslui „WordFence“ įrašo slapukus į jūsų kompiuterį, seka ir išsaugo IP adresus ir naudotojo buvimo vietos duomenis. Daugiau informacijos apie „WordFence“ duomenų apsaugą rasite svetainėje https://www.wordfence.com/help/general-data-protection-regulation/

6. Kiek ilgai bus saugomi mano duomenys?

Duomenis, kuriuos mums pateikiate, mes saugome tik tol, kol tai yra būtina konkrečiam atitinkamam tikslui, kuriam jūs savo duomenis persiuntėte mums, įgyvendinti arba siekdami užtikrinti atitinkamų juridinių reikalavimų laikymąsi.

Registracijos failai ištrinami po to, kai baigiate atitinkamą seansą. Registracijos failai saugumo sumetimais ir kaip apsauginė priemonė nuo galimų atakų prieš mūsų svetaines automatiškai ištrinami vėliausiai po 7 dienų.

Slapukai ir panašios technologijos duomenys saugomi nuo 24 valandų iki 8 metų.

7. Ar duomenys taip pat bus siunčiami gavėjams už Europos Sąjungos arba už Europos Ekonominės Zonos (EEZ) ribų?

Mes dalinamės asmenine informacija su rangovais, esančiais ne EEZ šalyse. Tokiu atveju mes užtikriname, kad gavėjas arba taikytų atitinkamo lygio duomenų apsaugą (t. y., atitinkančią Europos Komisijos adekvatumo sprendimą atitinkamai šaliai, paties gavėjo savanorišką sertifikavimą pagal ES-JAV „Privacy Shield“ programą arba susitarimą dėl vadinamųjų Europos Sąjungos sutarties su gavėju ES standartinių sutartinių nuostatų) arba pakankamą sutikimą.

Mes jums galime pateikti gavėjų trečiosiose šayse apžvalgą ir konkrečių sutartų reglamentų kopijas, kuriomis siekiame užtikrinti atitinkamą duomenų apsaugos lygį. Kreipkitės į mus pagal skyriuje „Kontaktai“ toliau pateiktą informaciją.

8. Kokias teises aš turiu?

Pagal galiojančius duomenų apsaugos įstatymus jūs turite teisę prieiti, pataisyti, perkelti ar ištrinti savo asmeninius duomenis.

Jei duomenų apdorojimas yra pagrįstas mūsų teisėtais interesais, jūs turite teisę paprieštarauti duomenų apdorojimui ateityje, išskyrus atvejį, jei duomenys yra neišvengiamai būtini atlikti operaciją svetainėje (ypač susijusią su registracijos failais).

YJūsų teisė paprieštarauti, susijusi su „Google“: Jūs galite neleisti „Google“ įrašyti slapukų įvairiais būdais

 • snustatydami savo naršyklę nepriimti slapukų. Tačiau norėtumėme pabrėžti, kad tokiu atveju galite negalėti panaudoti visų mūsų svetainės funkcijų pilna jų apimtimi;
 • atsisiųsdami ir įdiegdami naršyklės priedą, kurį „Google“ teikia produktui „Google Analytics“, iš šios svetainės http://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=en;
 • atsisiųsdami ir įdiegdami naršyklės priedą, kurį „Google“ teikia, iš toliau nurodytos svetainės, norėdami neleisti „Google“ vertinti jūsų interesų ir rodyti pagal naudotojus ar interesus pritaikytas reklamas: http://www.google.com/settings/ads/plugin;
 • šjungdami reklamas pagal interesus, kurias teikia „About Ads“ vidinio reglamentavimo kampanijos dalyviai, pereidami nuoroda http://www.aboutads.info/choices kurios bus išjungtos jums ištrynus savo slapukus..

YJūsų teisė pateikti skundą priežiūros tarnybai: Be apribojimų jūsų aukščiau apibūdintoms teisėms jūs taip pat turite teisę pateikti skundą priežiūros tarnybai, ypač savo gyvenamosios vietos, darbo ar įtariamo pažeidimo vietos šalyje narėje, jei įtariate, kad jūsų asmeninių duomenų apdorojimas prieštarauja BDAR.

Priežiūros tarnyba, kuriai buvo pateiktas skundas, informuos pateikėją apie skundo nagrinėjimo būseną ir rezultatus, įskaitant galimą priteisti žalos atlyginimą pagal BDAR 78 straipsnį.

9. Kontaktai

Duomenų apsaugos kontrolierius
Bet kuris asmuo bet kuriuo metu gali susisiekti su „KYB Europe GmbH“ duomenų apsaugos kontrolieriumi tiesiogiai dėl bet kokio klausimo ar pasiūlymo, susijusio su duomenų apsauga, arba el. paštu
Duomenų apsaugos kontrolierius KYB Europe GmbH
– personally –
Margaretha-Ley-Ring 2,
85609 Aschheim,
Germany
Tel.: +49 (0) 89 548 0188 0