Toyota apdovanojo „KYB“

„Toyota Motor Corporation“ apdovanojo „KYB“ už indėlį į technologijų plėtrą.
Prizas buvo paskirtas už naujos „Toyota Corolla Sport“ poreikiams sukurtus „KYB“ amortizatorius. „Toyota“ nusprendė, kad amortizatoriai su specialios „KYB“ technologijos panaudojimu, žymiai pagerino naujosios transporto priemonės našumą, o „KYB“ gavo oficialų „Toyotos“ sertifikatą ir rekomendacijas.
Naujoji „Toyota Corolla Sport“ pirmą kartą pristatyta Japonijoje. Priekinėje pakaboje naudojamos MacPherson kolonos, o galinėje pusėje – dviejų svirčių pakaba.

Tai pirmasis „Toyotos“ modelis su priekinių ratų pavara naudojantis „Adaptive Variable Suspension“ (AVS) sistemą su linijine spyruokle. AVS, važiavimo komforto užtikrinimui bet kokiu paviršiumi, sureguliuoja ratų slopinimo jėgą pagal kelio paviršių ir sąlygas.

„KYB“ amortizatoriai optimizuoja slopinimo jėgą esant nedideliems greičiams, reaguojant greitai nuo pačios pradžios, taip pat užtikrina vairavimo patogumą, bei vairavimo komfortą esant didesniems greičiams. Dėl posūkių metu redukuojamų kėbulo pakrypimų padidėjo vairavimo ir avarijos vengimo galimybės. Kontroliuojant slopinimo jėgą nepriklausomai kiekvienam ratui, AVS taip pat pagerino automobilio valdomumą. „Corolla“ turi papildomą sportinį režimą, kurio slopinimo jėga yra pritaikyta greitam važiavimui.

Prieš galutinę atranką, siekiant užtikrinti maksimalų valdymo komfortą, naujiems amortizatoriams buvo atlikta 600 bandymų, naudojant skirtingus alyvų ir komponentų derinius.