KYB S-EPS pergalė Daytona 24 lenktynėse

Wayne Taylor Racing komanda, startinis numeris 10 Konica Minolta DPi Cadillac automobilyje laimėjo Rolex 24 lenktynes Daytona trasoje, naudodama „KYB“ suprojektuotą ir pagamintą elektroninę vairo mechanizmo sistemą (S-EPS).
Komandos vairuotojai buvo Jordan Taylor, Renger van der Zande, Kamui Kobayashi bei Fernando Alonso. Tai buvo antrasis laimėjimas per pastaruosius trejus metus Wayne Taylor Racing komandai, kuri pirmą kartą iškovojo pergalę 2017 metais.

Daytona lenktynės atveria IMSA WeatherTech SportsCar čempionato sezoną su prestižiškiausiomis Šiaurės Amerikos sporto automobilių lenktynėmis. 24 valandų lenktynės buvo dešimt minučių sutrumpintos po didelių kritulių, kurie sukūrė ekstremalias kelio sąlygas. Tos sąlygos pasirodė vienos iš blogiausių Daytona tarptautiniu lenktyniu istorijoje. Fernando Alonso triumfavo per paskutinius 2 ratus iki finišo.

Buvęs F1 vairuotojas laimėjo Le Mans 24 valandų lenktynes 2018 m. ir tapo trečiuoju F1 vairuotoju, laimėjusiu Daytona ištvermės lenktynes. Kitas jo išbandymas yra Indy 500 gegužės mėnesį, kurio dėka jis gali tapti pirmuoju vairuotoju, kuris užbaigs „Triple Crown“. Wayne Taylor komandos savininkas laimėjo Daytona 24 lenktynes keturis kartus.

„KYB Corporation“ turi aukštos klasės ralių inžinierių komandą, turinčią didelę patirtį kuriant itin specializuotus gaminius, skirtus naudoti automobilių lenktynėse. Transporto priemonių paklausa šioje konkurencinėje aplinkoje reikalauja didžiulės patirties, taip pat aukščiausio pasaulinio lygio tikslumo bei kokybės. KYB (EPS) elektroninės vairo stiprintuvų sistemos yra plačiai naudojamos motorinėse sportinėse varžybose, ypač ištvermės lenktynėse, tokiose kaip LeMans 24 val. KYB pakabos komponentus taip pat naudoja daugelis ralio komandų, dalyvaujančių lenktynese visame pasaulyje.