DAKARAS 2016 – KYB IR TOYOTA AUTO BODY SĖKMĖ

KYB toliau bendradarbiauja kaip rėmėjas ir teikia techninę paramą Team Land Cruiser Toyota Auto Body, kurios komanda #343 atstovaujama Nicolas Gibon ir Jean Pierre GARCIN laimėjo Dakaro ralio 2016 T2 klasėje pasiekus 63.09 laiką, užimant 32 vietą bendroje įskaitoje.

38-tas legendinio Dakaro ralio leidimas buvo ypač sunkus, tik 62% transporto priemonių baigė lenktynes. Visas maršrutas buvo daugiau nei 9 tūkst. km ilgas ir susidedantis iš 13 etapų Argentinoje ir Bolivijoje. Lenktynės prasidėjo sausio 2d. Buenos Airėse prologu ir baigėsi sausio 16d. Rosarije, Argentinoje. Pirmasis ralis vyko Afrikoje 1977 metais, nuo to laiko kasmet jame varžosi daugiau nei penkiasdešimt tautybių.

KYB techninis skyrius paruošė Team Land Cruiser Toyota Auto Body skirtą jiems sistema automobilio amortizacijos sistemą ir individualiai pasirinktą amortizatorių slopinimo charakteristiką siekiant stabilumo važiuojant skirtingomis kelio sąlygomis užtirkrinimo. Pasirinktos slopinimo vertės leidžia amortizatoriams dirbti nepertraukiamai ekstremaliomis sąlygomis ir važiuojant prastos būklės keliuose – per 10 000 km. Amortizatoriai turi labai tikslų tepalo daugiabortį riebokšlį, kuris neleidžia dykumos smėliui patekti į amortizatoriaus vidų.

Amortizatoriai turi išorinį baką, kuris padidina tepalo kiekį, reikalingą važiuojant ilgus ralio etapus lauko sąlygomis ir veikiant aukštai temperatūrai.

KYB inžinieriai glaudžiai bendradarbiauja su Team Toyota Auto Body testuodami amortizatorius ir automobilį ekstremaliomis sąlygomis, siekiant užtikrinimo, kad transporto priemonė gali susidoroti su sunkiausiu automobilių išmėginimu pasaulyje.