KYB - Our Precision, Your Advantage
Pasirinkite kalbą Esi: Pagrindinis puslapis > Gaminiai
Products

APIE GAMINIUS

KYB yra didžiausias pasaulyje amortizatorių tiekėjas automobilių gamintojams. Kas ketvirtame automobilyje visame pasaulyje yra įmontuoti KYB amortizatoriai (kaip originalios dalys).

Daug metų KYB inžinierių ir technikų kaupta patirtis leido užimti pasaulinio lyderio poziciją ne tik amortizatorių gamyboje, bet ir integruotų transporto priemonių valdymo kontrolės sistemų projektavimo srityje.

KYB amortizatoriai, skirti atsarginių dalių rinkai, yra gaminami tose pačiose gamyklose ir naudojant tą pačią technologiją bei kokybės kontrolės sistemą, kaip ir amortizatoriai, kurie yra montuojami kaip originalios dalys. Amortizatoriuose yra įmontuotas padidinto efektyvumo vožtuvų blokas, kuris yra suprojektuotas taip, kad įmontuotas transporto priemonėje kompensuotų kitų važiuoklės dalių susidėvėjimą ir garantuotų važiavimo komfortą ir saugumą.

KYB gaminių kokybė ir kliento pasitenkinimas visuomet yra pirmoje vietoje. Tai pabrėžia ir įmonės šūkis: ‘Our Precision, Your Advantage’. KYB įvairių pramonės sričių klientams visame pasaulyje tiekia aukščiausios kokybės gaminius. KYB gamybos cechai gavo atitikties sertifikatus, atitinkančius ISO 9001, QS 9000 i ISO 14001 normų reikalavimus.

Shock absorbers being manufacturedShock absorbers being manufactured

Aukšto lygio automatizuotas gamybos procesas

MŪSŲ GAMINIAI

Shock Absorbers - Find out moreCoil Springs - Find out moreKits - Find out more