KYB - Our Precision, Your Advantage
Pasirinkite kalbą Esi: Pagrindinis puslapis > Bendrovė
Company Overview

APIE ĮMONĘ

KYB Europe yra bendrovė, priklausanti pasauliniam koncernui KYB Corporation, su būstine Tokijuje (Japonija).

Company Overview

Jau beveik šimtą metų KYB atlieka tyrimo ir plėtros darbus bei diegia naujoviškas hidraulines technologijas aviacijos, geležinkelio, laivybos ir motorizacijos pramonėse. KYB yra pirmaujantis japoniškas hidraulinės įrangos gamintojas.

Bendras KYB Corporation koncerno, kuriame dirba daugiau kaip 8.200 darbuotojų, pelnas viršija 2.6 milijardo JAV dolerių, iš kurių 60 % yra pelnas, gautas iš amortizatorių automobiliams pardavimų.

Per metus 15 KYB gamyklų Azijoje, Europoje bei Šiaurės ir Pietų Amerikoje pagamina virš 75 milijonų amortizatorių. KYB koncernui priklauso didžiausia pasaulyje amortizatorių gamykla, kurios našumas viršija 50 mln. amortizatorių vienetų. Aukšto automatizacijos lygio dėka galima pakeisti gaminamo amortizatoriaus tipą per 15 sekundžių.

KYB Corporation yra įregistruota Tokijo vertybinių popierių biržoje ir savo gaminius eksportuoja į daugiau nei 100 šalių visame pasaulyje.

KYB Europe būstinė yra Krefeld šalia Diuseldorfo (Šiaurės Reinas-Vestfalija, Vokietija). Europos, Afrikos ir Artimųjų Rytų rinkos aptarnavimu rūpinasi 7 regioniniai skyriai.

 

VIDEO FILMAS

Shinkansen – visame pasaulyje žinomas „traukinys-sviedinys“

Šio filmo peržiūrai būtina Adobe Flash V8 programa. Jeigu neturite programos, spauskite čia
Annual Report 2011 - Download

KYB’S Automatizuota gamybos linija

Šio filmo peržiūrai būtina Adobe Flash V8 programa. Jeigu neturite programos, spauskite čia