Перемога у фіналі WRX

Чемпіонат світу з ралі-кросу 2021 виграв пілот екіпажу KYB EKS JC Йохан Крістофферссон.

Заключний етап перегонів на Нюрбургрингу (Німеччина) проходив драматично – колориту йому додали як нетипові снігові умови, так і два претенденти на перемогу.

Шведський гонщик стартував другим, відставши від лідера на 17 очок. Першого ж дня він скоротив розрив до чотирьох очок, і протягом другого дня фінішував попереду свого основного суперника. Склалася рідкісна для автоспорту ситуація – два перші пілоти чемпіонату закінчили сезон із рівною кількістю очок! Тому визначальним фактором стала кількість перемог у фіналах, і попереду виявився Крістофферсон, який раніше перемагав у чемпіонатах 2017, 2018 та 2020 років.

Йохан Крістофферссон – найуспішніший пілот WRX на сьогоднішній день. Для нього це був четвертий чемпіонат світу з RX та перший сезон у KYB EKS JC. І йому вдалося закріпитися на місці найуспішнішого гонщика в історії цього виду спорту. Коментуючи свою перемогу, він сказав: «Четверте золото чемпіонату! Здається абсолютно неймовірним, адже це грандіозне досягнення всієї команди, яка самовіддано працювала цього року, з постійною вірою в те, що в нас дійсно є шанс завоювати титул, і ми не здаємося!».

KYB щиро вітає Йохана Крістофферссона та його товариша по команді Енцо Іде, який завершив свій перший в історії чемпіонат WRX на 6-му місці, а також висловлює особливу подяку команді інженерів, механіків та обслуговуючого персоналу. Це був унікальний за своєю складністю сезон, останній для гоночних автомобілів на традиційних двигунах внутрішнього згоряння – очікується, що вже з наступного року екіпажі WRX пересядуть на електрокари.

На всіх суперкарах Audi S1 Quattro KYB EKS JC встановлені амортизатори KYB та електронні підсилювачі керма виробництва KYB. Більше інформації про підтримку компанією KYB автоспорту – на нашому спеціалізованому сайті www.kybsport.com та у каналах соцмереж.