KYB - Our Precision, Your Advantage
Lütfen dilinizi seçiniz Şu an buradasınız: Anasayfa > Ürünler
Products

ÜRÜNLERE GENEL BAKIŞ

KYB, araç üreticileri için dünyanın en büyük amortisor tedarikçilerinden biridir ve dünya genelinde üretim bantlarından standart inen her dört araçtan birinde KYB kullanılmaktadır ve KYB Avrupa'nın da en büyük OE tedarikçisi konumundadır.

KYB  uzun yıllara dayanan tecrübesi ile sadece amortisor üretiminde değil, entegre otomobil kontrol sistemleri ve süspansiyon modülü üretiminde de sektör lideri haline gelmiştir.
 
KYB aftermarket için üretilen amortisörler OE üretminin gerçekleştiği fabrikalarda, birebir aynı teknolojiler kullanılarak üretilmektedir. Valf teknolojisi, amortisörlerin araçta yıpranmış süspansiyon bileşenleri ile çalışacağı gerçeği dikkate alınarak, sürüş performansını ilk günkü seviyeye mümkün olduğunca yaklaştırmak için geliştirilmiştir. Bu, KYB aftermarket ürünlerinin OE ürünleri ile birebir aynı ve hatta bazı durumlarda OE ürünlerinden daha iyi oldukları anlamına gelmektedir.

KYB, çeşitli endüstrilerde dünya çapındaki müşterilerine üstün kaliteli ürün sağlamaktadır. Tıpkı şirket sloganında söylediğimiz gibi; “Bizim Hassasiyetimiz, Sizin Avantajınız” KYB ürün kalitesinden asla taviz vermez. Tüm KYB fabrikaları ISO9001, QS9000 ve ISO14001 kalite belgerine sahiptir.

 

Shock absorbers being manufacturedShock absorbers being manufactured

Tam otomatik üretim süreci

ÜRÜNLERİMİZ

Shock Absorbers - Find out moreCoil Springs - Find out moreKits - Find out more