KYB - Our Precision, Your Advantage
Wybierz język Jesteś na: Strona główna > Firma
Company Overview

FIRMA

KYB Europe jest spółką zależną ogólnoświatowego koncernu KYB Corporation, z siedzibą w Tokio, Japonia.

Company Overview

Od prawie stu lat, KYB prowadzi prace badawczo – rozwojowe oraz wdraża nowoczesne technologie hydrauliczne w przemyśle lotniczym, kolejowym, okrętowym i motoryzacyjnym.
KYB jest wiodącym japońskim producentem hydrauliki siłowej.

Całkowity przychód koncernu KYB Corporation, zatrudniającego ponad 11,370 pracowników przekracza 2,6 miliarda USD (dolarów amerykańskich), z czego 60% pochodzi ze sprzedaży amortyzatorów  do samochodów.

Roczna zdolność produkcyjna 15 fabryk KYB zlokalizowanych w Azji, Europie oraz Ameryce Północnej i Południowej przekracza 75 mln amortyzatorów. KYB posiada największą na świecie fabrykę amortyzatorów (Gifu, Japonia), o wydajności ponad 50 mln. sztuk. Wysoki stopień automatyzacji pozwala na zmianę produkowanego typu amortyzatora w ciągu 15 sekund.

KYB Corporation jest notowana na tokijskiej giełdzie papierów wartościowych i eksportuje swoje wyroby do ponad 100 krajów na całym świecie.

Siedziba KYB Europe zlokalizowana jest w Krefeld k. Dusseldorfu (Nadrenia – Westfalia, Niemcy). Obsługa rynku europejskiego, afrykańskiego i Bliskiego Wschodu realizowana jest za pośrednictwem 7 oddziałów regionalnych.

 

FILM

Shinkansen – światowej sławy, japoński pociąg – pocisk.

Ten film wymaga zainstalowanego programu Adobe Flash V8. Jeśli go nie posiadasz kliknij tutaj
Annual Report 2011 - Download

Informacje ogólne.

Ten film wymaga zainstalowanego programu Adobe Flash V8. Jeśli go nie posiadasz kliknij tutaj