KYB - Our Precision, Your Advantage
Pasirinkite kalbą Esi: Pagrindinis puslapis > Amortizatorius
Suspension

PAKABOS SISTEMA

temp

MŪSŲ GAMINIAI

Shock Absorbers - Find out moreCoil Springs - Find out moreKits - Find out more

example 1

Transporto priemonės pakabos sistemą sudaro trys pagrindinės dalys: padangos, pakabos spyruoklės ir amortizatoriai.

Siekiant užtikrinti nuolatinį transporto priemonės kontaktą su kelio dangos paviršiumi, visos šios dalys privalo tinkamai veikti.

Pagrindinė amortizatoriaus funkcija – išlaikyti nuolatinį rato kontaką su kelio dangos paviršiumi.

Amortizatoriai užtikrina padangos kontaktą su kelio dangos paviršiumi ir riboja laisvą pakabos spyruoklių judėjimą. Nuo amortizatorių priklauso patogus, o svarbiausia – saugus transporto priemonės valdymas. Net jeigu padangos ir stabdžiai yra tvarkingi, dėl pažeisto amortizatoriaus susilpnėja padangos kontaktas su kelio dangos paviršiumi.

example 2

Transporto priemonė gali absorbuoti nelygumus be įmontuotų amortizatorių, tačiau dėl neslopinamų važiuoklės virpėjimų ratas atitrūkinės nuo kelio dangos paviršiaus.

example 3

Amortiyatorių dėka transporto priemonė ne tik absorbuoja kelio nelygumus, bet taip pat slopina spyruoklių virpėjimą, neleisdama ratams atitrūkti nuo kelio dangos paviršiaus.

example 4

Amortizatoriai ir spyruoklės yra veikiami išorės veiksnių, tokių kaip krituliai, dulkės ar druska. Dėl šių veiksnių gali atsirasti korozija arba netinkamas gaminių veikimas. Amortizatoriai turi būti tikrinami kas 30.000 km ir keičiami kas 80.000 km.