KYB - Our Precision, Your Advantage
Vyber jazyk Jsi na: Hlavní stránka > O firmě
Firma

O FIRMĚ

KYB Europe je pobočkou celosvětového koncernu KYB Corporation se sídlem v Tokiu, Japonsko.

Company Overview

KYB provádí už téměř jedno století výzkum a vývoj. a následně zavádí nové hydraulické technologie pro letecký, železniční, lodní a automobilový průmysl. KYB je přední japonský výrobce hydraulické techniky.

Celkový obrat koncernu KYB Corporation, který zaměstnává více než 8 200 pracovníků, přesahuje 2,6 miliardy USD, z toho 60 % pochází z prodeje tlumičů pro automobily.

Objem roční výroby 15 továren KYB nacházejících se v Asii, Evropě a Severní a Jižní Americe, přesahuje 75 milonů tlumičů. KYB vlastní největší továrnu na světě na výrobu tlumičů (Gifu, Japonsko), s kapacitou více než 50 milionů kusů. Vysoká úroveň automatizace umožňuje změnu vyráběného typu tlumiče během 15 vteřin.

KYB Corporation je zavedená na tokijské burze cenných papírů a svoje výrobky vyváží do více než 100 zemí na celém světě. Sídlo

KYB Europe se nachází v Krefeldu u Düsseldorfu ( Porýní – Vestfálsko, Německo). Péče o zákazníky na trzích Evropy, Afriky a Blízkého východu probíhá prostřednictvím 7 regionálních poboček.

 

VIDEO

Světově proslulý rychlovlak Shinkansen využívá poloaktivní systém odpružení od KYB.

Pro zhlédnutí tohoto filmu je nutné mít nainstalovaný program Adobe Flash Player.
Pokud jej nemáte, klikněte sem.
VÝROČNÍ ZPRÁVA 2010

Firma.

Pro zhlédnutí tohoto filmu je nutné mít nainstalovaný program Adobe Flash Player.
Pokud jej nemáte, klikněte sem.